Kolayca Kiralık Depo Bulun

İletişim formları, telefonlarla uğraşmadan hemen ihtiyacınıza uygun kiralık depoyu bulun.

KİRALIK DEPO BUL

Kiralık Depoyu DepOrtak’ta Aramanın Avantajları Nelerdir?

Kiralık Depo

Hızlı ve Gerçek Zamanlı Arama

Aramanız anında kiralamaya açık olan ve sizin kriterlerinize uygun olan tüm depolar listelenir. Bu işlemler aradaki bir komisyoncu aracılığı ile değil, DepOrtak’ın kiralık depo veri tabanı üzerinden otomatik olarak yapılır.

Kiralık Depo

Aradığınız Deponun Konumunu Haritadan Siz Belirlersiniz

Tercih ettiğiniz kriterlere uyan depolar haritada listelenir ve siz en uygun konumdan deponuzu seçip kiralayabilirsiniz.

Kiralık Depo

Kiralık Depolarınız Birbirine Bağlıdır

Tüm depolar ve depolama alanları DepOrtak sistemi üzerinden dijital olarak birbirine bağlıdır. Kiralık depo ihtiyaçlarınız boşluk alanları optimize edilerek karşılanır.

Depo Arıyorum

Kiralık Deponuzu DepOrtak’ta Nasıl Arayacaksınız?

Çok basit. Sizin için ana sayfamıza girişte bir arama alanı oluşturduk. Oradan, deponuzu hangi bölgede kiralamak istediğinizi seçip, depolama ihtiyacınızın depo mu yoksa fulfillment mi olacağını tercih ederek aramanızı başlatabilirsiniz.

Yüzlerce Depolama Alanından Size Uygun Olanları Kendiniz Seçersiniz

DepOrtak platformunda kiralayacağınız deponuzu kendi ihtiyaçlarınız ve kriterlerinize göre kendiniz filtreler ve ona göre seçim yaparsınız. Arada bir emlak komisyoncusu ya da benzeri bir kademe yoktur. Dilerseniz uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz, ancak sistem o kadar kullanışlıdır ki, buna ihtiyaç duymayacaksınız. Depo arama konusunda teknik yardıma ihtiyaç duyarsanız bize sayfanın sağ alt köşesindeki WhatsApp tuşu ile mesai saatleri içerisinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Kiralayacağınız Deponuzu İstediğiniz Yer ve Zamanda Bulursunuz

DepOrtak platformunda her türdeki malınız için ister sadece bir gün, ister daha fazla bir süre için hizmet alacağınız depo alanını kiralayabilirsiniz. İstediğiniz konumu, istediğiniz tarihi, ihtiyacınız olan depolama alanının büyüklüğünü ve kullanmak istediğiniz diğer hizmetleri belirtin, DepOrtak sistemi tercihlerinize en uygun depolama alanlarını listelesin. Size seçiminizi bildirip rezervasyonu tamamlamak kalsın.

Örneğin aradığınız depo İstanbul ilinde ise, filtrelemenizi buna göre yapabilir ve sadece bu bölge içindeki depoları listeleyebilirsiniz.

İlave olarak İstanbul depo fiyatları konusunda fikir edinmek istiyorsanız, İstanbul bölgesindeki filtrelemenize ihtiyaç duyduğunuz depo kriterlerini ekleyerek bir fiyat tahmini alabilirsiniz.

HEMEN DEPO KİRALA

Aradığınız Depoları Tüm Özellikleriyle İnceleyin ve Karşılaştırın

Listelediğiniz depoların görsellerini, sundukları hizmetleri, lojistik merkezlere ve diğer önemli konumlara uzaklıklarını, fiyatlarını ve daha birçok özelliği inceleyin. Depoları fiyatlarına ve ihtiyaçlarınıza göre karşılaştırın.

Tüm Depo Fiyatlarını Görerek Karşılaştırın

Deponuzu seçin, malınızın ölçüleri ve belirttiğiniz özelliklere göre hesaplanmış toplam fiyatları görerek deponuza kolayca rezervasyon yapın.

Tüm Rezervasyonlarınıza Ait Bilgiler Kayıt Altında Bulunsun

Rezervasyon oluşturma esnasında belirttiğiniz bilgiler kayıt altına alınsın. Ürününüzün depoya giriş ve çıkış sürecinde herhangi bir aksaklık oluşmasın.

Aradığınız Depo Çözümünü On-Demand Depolama İle DepOrtak’tan Alın

On-Demand Depolama Nedir?

On-demand depolama en basit tanımlama ile “Airbnb” tarzı depolama denilebilir. Klasik depolama çözümlerinden farklı, ihtiyacınız olduğu zaman ve yerde kiralayabileceğiniz depolama alanı olarak düşünülebilir. Detaylı bilgiyi On-Demand Depolama Nedir? sayfamızdan alabilirsiniz.

On-Demand Depolama ile Dönemsel Depolama Çözümlerine Kavuşun

DepOrtak, on-demand depolama çözümü sunan çevrim içi bir pazaryeri uygulamasıdır. Dönemsel depolama ihtiyaçlarınız için DepOrtak üzerinden kriterlerinize uygun depolama alanını listeleyip en uygun olanı ya da birden fazla alanı seçip rezerve edebilirsiniz.

Gri Depolama Çözümleri İle Tanışın

Gri Depolama, lojistik firmalarının depoları haricinde kalan uygun alanların depo amaçlı kullanılmasıdır. Lojistik firmalarının depoları haricinde, ürünlerin güvenli depolanmasını sağlayabilecek her alan gri depolama alanı olarak kullanılabilir. Böylelikle tek bir palet için bile kısa süreli depolama ihtiyacınızı bir gri depolama alanından karşılayabilirsiniz. Bugün depolama alanı olarak sınıflandırılmayan AVM, fabrika, dükkan, stadyum ve benzeri yerlerdeki milyonlarca metrekare boş alan gri depolama alanı olarak kullanılabilir. Bu depolama maliyetlerini düşürerek hem ekonomiklik hem de tedarik zincirinde esneklik sağlayacaktır.

Gri depolama ile ilgili detaylı bilgiyi Gri Depolama sayfamızdan alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızda Sorular mı Var? Hemen sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.

DepOrtak üzerinden depo kiralamanın nasıl yapıldığını detaylı olarak öğrenmek isterseniz kullanma kılavuzlarımızı inceleyebilirsiniz.

Depo kiralama ve diğer başlıklar ile ilgili hazırladığımız “nasıl yapılır” ve tanıtım videolarımız YouTube kanalımızda. İzlemeyi ihmal etmeyin.

Kendi deponuzu kiraya mı vermek istiyorsunuz? O zaman lütfen Depo Sahipleri sayfamızı inceleyerek, depo kaydı oluşturunuz.

DEPO KİRALA