Hakkımızda

Türkiye’nin yenilikçi konum-tabanlı, gerçek-zamanlı depolama platformu DepOrtak, bir taraftan tüm depolama süreçlerinin uçtan uça dijital olarak yönetilmesine teknolojileriyle imkan yaratırken, diğer taraftan depolar ile depolama ihtiyacı olanları yeni nesil dijital platformunda bir araya getiriyor. AirBnb’nin konaklama sektöründe yaptığı işi depolama sektöründe hayata geçirmekle birlikte ticari depolarda depo yönetimini uçtan uca dijitalleştiriyor.

E-Ticaret, pandemi etkisiyle hızlı bir büyüme sürecine girdi. 10 yılda hedeflenen büyüklüğe sadece 2 yılda ulaşıldı. Müşteri sayısı ve işlem hacim arttıkça müşteriye ürünü gün içinde teslim edebilmek, müşteriyi hız ve kalite ile memnun edebilmek son derece hayati hale geldi. Klasik merkezi depolarla gün içi teslimat yapabilmek neredeyse imkansızlaştı. Birkaç saat içinde teslimatı gerçekleştirebilmek; ancak şehir içine mikro seviyede dağıtılmış, sipariş eğilimlerinin ve stok seviyelerinin canlı olarak analiz edebildiği, büyük verinin hızlıca işlenip anlamlandırılabildiği akıllı dijital platformlarla mümkündür. DepOrtak, birbirlerine dijital olarak bağlanmış yüzlerce ticari depo ve gri deponun, ağ teknolojileriyle tek elden yönetilebilmesine, paylaştırılabilmesine ve e-ticarete entegre edilebilmesine olanak sağlıyor.

Deportak ile mevcut ticari depolarınızdaki boşluk alanlarını akıllı eşleştirme ve rezervasyon sistemi ile rahatlıkla doldurabilirken, gerçekte depo olarak kullanmadığınız fakat temel yönlendirmeler ve düzenlemeler ile depo olarak kullanabileceğiniz alanları “Gri Depo”lara dönüştürüp tüm operasyonu DepOrtak dijital platformu ve teknolojileriyle cepten bile yönetebilirsiniz.

Yine aynı şekilde; her türlü depolama ihtiyacınıza web sitemizden ve cepten gerçek-zamanlı, konum-tabanlı çözüm bulabilir, sizin için en uygun hizmeti kişiselleştirerek alabilirsiniz.

Bir depodan çok daha fazlası