Depo mu Arıyorsunuz?

İletişim formları, telefonlarla uğraşmadan hemen ihtiyacınıza uygun depoyu bulun.

HEMEN DEPO BUL

DepOrtak’ta Depo Aramanın Avantajları Nelerdir?

Hızlı ve Gerçek Zamanlı Arama

Aramanız anında kiralamaya açık olan ve sizin kriterlerinize uygun olan tüm depolar listelenir. Bu işlemler aradaki bir komisyoncu aracılığı ile değil, DepOrtak’ın bilgi işlem sistemleri üzerinden otomatik olarak yapılır.

Aradığınız Deponun Konumunu Haritadan Siz Belirlersiniz

Seçtiğiniz kriterlere uyan depolar haritada listelenir ve siz sizin için en uygun konumdan depo seçebilirsiniz.

Birbirine Bağlı Dijital Depolar

Tüm depolar ve depolama alanları DepOrtak sistemi üzerinden dijital olarak birbirine bağlıdır. Talepleriniz boşluk alanları optimize edilerek karşılanır.

Depo Arıyorum

Neden DepOrtak’ta Depo Arıyorum?

Yüzlerce Depolama Alanından Size Uygun Olanları Kendiniz Seçersiniz

DepOrtak platformunda deponuzu kendi ihtiyaçlarınız ve kriterlerinize göre kendiniz filtreler ve ona göre seçim yaparsınız. Arada bir emlak komisyoncusu ya da benzeri bir kademe yoktur. Dilerseniz uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz, ancak sistem o kadar kullanışlıdır ki, buna ihtiyaç duymayacaksınız.

Deponuzu İstediğiniz Yer ve Zamanda Bulursunuz

DepOrtak platformunda her türdeki malınız için ister sadece bir gün, ister daha fazla bir süre için hizmet alacağınız depo alanını bulabilirsiniz. İstediğiniz konumu, istediğiniz tarihi, ihtiyacınız olan depolama alanının büyüklüğünü ve kullanmak istediğiniz diğer hizmetleri belirtin, DepOrtak sistemi tercihlerinize en uygun depolama alanlarını listelesin.

Örneğin aradığınız depo İstanbul ilinde ise, filtrelemenizi buna göre yapabilir ve sadece bu bölge içindeki depoları listeleyebilirsiniz.

İlave olarak İstanbul depo fiyatları konusunda fikir edinmek istiyorsanız, İstanbul bölgesindeki filtrelemenize ihtiyaç duyduğunuz depo kriterlerini ve ilave hizmetleri de ekleyerek bir fiyat tahmini alabilirsiniz.

Aradığınız Depoları Tüm Özellikleriyle İnceleyin ve Karşılaştırın

Listelediğiniz depoların görsellerini, sundukları hizmetleri, lojistik merkezlere ve diğer önemli konumlara uzaklıklarını, fiyatlarını ve daha birçok özelliği inceleyin. Depoları fiyatlarına ve ihtiyaçlarınıza göre karşılaştırın.

Tüm Depo Fiyatlarını Görerek Karşılaştırın

Deponuzu seçin, malınızın ölçüleri ve belirttiğiniz özelliklere göre hesaplanmış toplam fiyatları görerek deponuza kolayca rezervasyon yapın.

Tüm Rezervasyonlarınıza Ait Bilgiler Kayıt Altında Bulunsun

Rezervasyon oluşturma esnasında belirttiğiniz bilgiler kayıt altına alınsın. Ürününüzün depoya giriş ve çıkış sürecinde herhangi bir aksaklık oluşmasın.

Aradığınız Depo Çözümünü On-Demand Depolama İle DepOrtak’tan Alın

On-Demand Depolama Nedir?

On-demand depolama en basit tanımlama ile “Airbnb” tarzı depolama denilebilir. Klasik depolama çözümlerinden farklı, ihtiyacınız olduğu zaman ve yerde kiralayabileceğiniz depolama alanı olarak düşünülebilir. Detaylı bilgiyi On-Demand Depolama Nedir? sayfamızdan alabilirsiniz.

On-Demand Depolama ile Dönemsel Depolama Çözümlerine Kavuşun

DepOrtak, on-demand depolama çözümü sunan çevrim içi bir pazaryeri uygulamasıdır. Dönemsel depolama ihtiyaçlarınız için DepOrtak üzerinden kriterlerinize uygun depolama alanını listeleyip en uygun olanı ya da birden fazla alanı seçip rezerve edebilirsiniz.

Aklınızda Sorular mı Var? Hemen sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.

HEMEN DEPO ARA